Карта: Головний офіс в Броварах (вул. Короленка, 72)

Хто ми

Основним напрямком діяльності нашої компанії продажу і установки кліматичного і вентиляційного устаткування, а також димохідні системи і аксесуари. Досвід роботи та висока кваліфікація фахівців компанії дозволяє знаходити вирішення питань кліматичної галузі від невеликих квартир, офісів, будинків і котеджів до об'єктів високої технологічної складності вимагають особливого підходу, як в проектуванні, так і в ході виконання робіт.

Ми пропонуємо широкий асортимент стандартних виробів: димоходів, воздуходувов, водостічних систем & nbsp; і багато іншого. Крім стандартних виробів, ми виконуємо і індивідуальні замовлення. Наші фахівці завжди готові надати Вам консультацію і допомогти визначитися у виборі рішення для Вашого замовлення.

Наша мета і ідея

Наша пріоритетна мета - це зміцнення лідируючої позиції в області вентиляції, вентиляційного обладнання та димохідних систем. Для досягнення цієї мети ми використовуємо свої сильні сторони, наш досвід і бажання допомогти нашим партнерам і замовникам в організації комфортних кліматичних умов на роботі і вдома. Аналізуючи тенденції на ринку і дотримуючись інтересів замовників, ми впевнено йдемо до досягнення спільної мети.

Що ми можемо зробити для вас?

Почнемо з того, що ми НЕ можемо зробити для Вас: спізнитися, нагрубити, розчарувати і зажадати більше грошей.

Доставка

Доставка

У будь-який час року в будь-яку погоду наш кур'єр готовий виїхати, щоб доставити товар в пункт призначення в Києві та Київській обл.

Підтримка

Підтримка

Якщо у Вас виникли питання щодо придбаного у нас товару, Ви можете звернутися в службу підтримки.

Якість

Якість

Ми пропонуємо нашим клієнтам кращі умови для співпраці! КРАЩІ ФАБРИКИ. НАЙКРАЩА ЯКІСТЬ. КРАЩІ ЦІНИ