Безшумні вентилятори

Знайдено: 0 шт

Вид

No results found.

Безшумні вентилятори


Безшумні вентиляториВанна кімната потребує особливої вентиляції, як жодне інше приміщення в будинку через підвищене скупчення вологи. Саме призначення цієї кімнати передбачає повний комфорт, релакс та відпочинок. Для цього важливо приділити особливу увагу безшумній системі вентиляції і витяжний вентилятор для ванної безшумний.

Функції вентиляції не обмежуються вивітрюванням неприємних запахів. Завдяки грамотно спроектованій вентиляційній системі у ванній вдається створити нормальну циркуляцію повітря, підтримувати певний рівень вологості, захистити стіни, підлогу та стелю ванної кімнати від утворення конденсату, появи цвілі та грибка там, де їх не повинно бути в принципі.

Непоодинокі випадки, коли люди не встановлюють вентилятор у ванній, помилково припускаючи, що ці прилади будуть робити багато шуму під час роботи, порушуючи спокій домочадців. Можливо, ці люди ще не знають про те, що на ринку з'явилися безшумні побутові вентилятори і витяжні вентилятори малошумні, які створюють комфортну і затишну атмосферу у ванній, а, значить, і в усьому будинку.

 

Різновиди безшумних вентиляторів для ванної кімнати безшумний зі зворотним клапаном!

Безшумна робота вентиляторів у ванній кімнаті безпосередньо пов'язана з типом зворотного клапана:

  • Керований зворотний клапан – спрацьовує при подачі електрики або регулюється вручну
  • Зворотний клапан, що самозакривається - починає працювати в результаті впливу повітряного потоку на пружину
  • Пасивний зворотний клапан – починає відкриватися лише за умови надходження зустрічного повітряного потоку

Який би варіант вентилятора для витяжки у ванній Ви не вважали за краще купити, головне, щоб він був тихий вентилятор!